files-settings-phone-site--768-192-913ca7f1a1d91cba16300c49269a51ec.jpg

سوالات متداول

 1. سوال :
  کارت‌های تخفیف چطور قابل استفاده‌اند؟
  پاسخ :

  کارت‌های تخفیف بر دو نوع هستند :

  1- کارت‌های تخفیف خصوصی : این نوع کارت‌ها به تعداد محدود و یکبار مصرف در یک بازه زمانی مشخص و به عنوان هدیه با درصدها و مبالغ گوناگون در اختیار خریداران آنلاین قرار می‌گیرد.

  2- کارت‌های تخفیف عمومی : این کارت‌ها نامحدود هستند ولی بازه زمانی استفاده از آن‌ها محدود و مشخص است و با درصدها و مبالغ متفاوت در دوره‌های خاص در اختیار کاربران آنلاین قرار می‌گیرد .

 1. سوال :
   اگر رمز ورود به حساب کاربریم رو فراموش کرده باشم، چکار کنم؟
  پاسخ :

  برای بازیابی رمز عبور حساب کاربری خود روی عبارت "فراموشی رمز عبور" کلیک کنید . پس از چند ثانیه رمز جدید به شماره موبایلتان پیامک خواهد شد.

  توجه داشته باشید اگر دریافت پیامک‌های تبلیغاتی شماره موبایل خود را لغو کرده باشید، پیامک‌هایی که از نشر الگو و از شماره (02188993030) برای شما ارسال می‌شوند را نیز نمی‌توانید دریافت کنید.

  در این صورت حتما آدرس ایمیل خود را در پروفایلتان وارد کنید تا از طریق ایمیل، رمز را دریافت کنید و یا با نشر الگو تماس بگیرید. 

 1. سوال :
  وقتی خریدی انجام دادم و ارسال شد چطور کد رهگیری پستی سفارشم رو بگیرم؟
  پاسخ :

  شما می‌توانید کد رهگیری پستی مرسوله‌ی خود را ظرف 24 تا 48 ساعت کاری بعد از ارسال آن، در پروفایل خود مشاهده و از طریق لینک پیگیری مرسوله پستی نسبت به پیگیری بسته خود اقدام فرمایید.

 1. سوال :
  اگر قبلا سفارش‌های پرداخت نشده در سبدم داشته باشم، چطور می‌توانم بعدا همان‌ها را ببینم و  پرداخت کنم؟
  پاسخ :
  سفارش‌های معلق و پرداخت نشده خود را پس از ورود به حساب کاربریتان و کلیک کردن بر نام خود که روی نوار سبز رنگ بالای سایت نمایش داده میشود،  می توان مشاهده و سپس نسبت به پرداخت هر کدام از آن‌ها اقدام کنید.
 1. سوال :
  بسته‌بندی کتاب‌های شما چگونه انجام می شود؟ آیا ممکن است کتابی که به دستم می‌رسد آسیب ببیند؟
  پاسخ :

  کتاب و سایر محصولات الگو در جعبه‌های محکم و سه لایه مقوایی پک می‌شوند و یک لایه سلفون روی آن‌ها شیرینگ می‌شود تا  حتی در مقابل آب و برف و باران هم  نفوذناپذیر باشند.

  با توجه به توضیحاتی که در مورد بسته‌بندی کتاب‌ها داده شد، امکان آسیب رسیدن به سفارش‌ها تقریبا صفر است ولی با این وجود اگر بعد از دریافت سفارش خود هرگونه آسیب دیدگی در آن‌ها مشاهده کردید، فورا با بخش فروش نشر الگو تماس بگیرید تا نسبت به رفع مشکل اقدام کنند. 

 1. سوال :
  چگونه پرداخت سفارشم را انجام دهم؟
  پاسخ :

  پس از ثبت سفارش در سایت و نمایش صورتحساب پرداخت به علاوه هزینه ارسال با پست پیشتاز (در صورت انتخاب کاربر) مبلغ نهایی از دو طریق قابل پرداخت است:

  1- پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت و با در دست داشتن رمز دوم اینترنتی عابر بانکتان

  2- پرداخت آفلاین از طریق بانک پاسارگاد و شماره کارت : 7196-6202-2910-5022 به نام مدیر مسئول انتشارات الگو، جناب آقای محمد‌حسین متولی

  مسئول فروش اینترنتی پس از بررسی صحت پرداخت‌ها نسبت به ارجاع سفارش شما به بخش ارسال اقدام خواهد کرد.