files-settings-phone-site--768-192[913ca7f1a1d91cba16300c49269a51ec].jpg
حسابان۱ تست ویراست دوم (یازدهم)

حسابان۱ تست ویراست دوم (یازدهم)

درس‌نامه + پرسش چهارگزینه‌ای + پاسخ تشریحی

تولید کننده : نشر الگو
سال چاپ : 1400
نوبت چاپ : ویراست جدید از چاپ ۱۲ و بعد از آن
شابک : 9786007950586
شماره صفحات کتاب : 480
سایز کتاب : رحلی

 • ویژگی‌های کتاب
 • دیدگاه

درس‌نامه‌ای شامل نکات کلیدی و مرور مطالب مهم در ابتدای هر فصل

تقسیم مطالب و تست‌ها بر اساس درس‌های کتاب درسی

دسته‌بندی تست‌ها در سه سطح ساده، متوسط و دشوار

۳۶۶ پرسش‌های چهارگزینه‌ای در درس‌نامه‌ها

۲۱۹۰ پرسش‌های چهارگزینه‌ای در پایان درس‌نامه‌ها

پوشش سؤالات کنکور سراسری سال‌های اخیر

پاسخ‌های کاملاً تشریحی برای همۀ تست‌ها

 1. سینا محبتیان
  ۰۵ مرداد ۱۴۰۰
  سلام. لطفا تا جایی که می‌شه کتابها رو تجدید چاپ نکنید و همون کتاب‌هایی رو که قبلا چاپ کردید به بچه‌ها بدید چون واقعا قیمت کاغذ و قیمت کتاب خیلی افزایش پیدا کرده و خیلی‌ها توان خرید کتاب با قیمت‌های جدید رو ندارن.
 2. سجاد
  ۰۴ مرداد ۱۴۰۰
  چاپ ۱۴۰۰ چه موقع میاد؟ و آیا تغییری دارد حتی یک ذره
 3. پاسخ نشر الگو
  سلام. همین کتاب موجود برای کنکور ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ مناسب است و برنامه‌ای برای ویرایش کتاب نداریم. کتاب درسی هم بدون تغییر بوده است.
 4. محمودی
  ۲۷ تير ۱۴۰۰
  ویژه کنکور ۱۴۰۲است؟
 5. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله.
 6. امیر
  ۱۴ تير ۱۴۰۰
  سلام، ببخشید چاپ ۱۴۰۰ این کتاب چه زمانی منتشر می‌شه و آیا نسبت به ۹۹ تغییرات خواهد داشت؟ برای پیش‌خوانی می‌خواستم زودتر تهیه کنم.
 7. پاسخ نشر الگو
  سلام. بدون تغییر است و صرفا تجدید چاپ خواهد شد.
 8. مریم معین
  ۰۵ دى ۱۳۹۹
  سلام من کتاب حسابان ۱ نشرالگو چاپ ۹۸ و ویرایش قبل رو خریداری کردم. بعد الان که ویراست جدید آمده و تستهای جدید اضافه شده من خیلی ضرر کردم؟ و کتاب چاپ جدید رو بخرم؟سطح تستها در کتاب جدید بالاتر رفته؟
 9. پاسخ نشر الگو
  سلام. دوست عزیز کتاب شما هم برای کنکور مناسب است. در ویراست جدید علاوه بر ارتقای کیفیت درس‌نامه‌ها، برخی تست‌های ویراست قبلی را حذف و  تعدادی تست اضافه کرده‌ایم. همچنین تست‌های هر مبحث را به سه دسته تقسیم کرده‌ایم. دستۀ اول تست‌های ساده و مفهومی هستند که با حل آن‌ها مفاهیم آن مبحث مرور می‌شود. این تست‌ها کمتر در آزمون‌ها دیده می‌شوند ولی برای تسلط بر مفاهیم درس، حل آن‌ها ضروری است. دستۀ دوم تست‌هایی هستند که سطح دشواری آن‌ها متوسط است و در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری بیشتر مطرح می‌شوند. تعداد این تست‌ها بیشتر از تست‌های دستۀ اول است و حل آن‌ها را به همه توصیه می‌کنیم. دستۀ سوم تست‌هایی هستند که سطح دشواری آن‌ها بالاتر از تست‌های دستۀ دوم است. تعداد این تست‌ها زیاد نیست و حل آن‌ها به دانش‌آموزان سخت‌کوش توصیه می‌شود. این دسته از تست‌ها ممکن است در کنکورهای آزمایشی و سراسری مطرح شوند ولی فراوانی آن‌ها کم است. 
 10. مسیح موسوی
  ۱۷ آبان ۱۳۹۹
  سلام. لطفا یه نیم‌نگاه کوچک قرار بدین تا ما کتاب رو یکم بررسی کنیم. موقع خرید تو کتاب‌فروشی چنین اجازه‌ای نداریم. در نهایت، خدا قوت کتابهاتون عالی هستند.
 11. پاسخ نشر الگو
  سلام. در همین صفحه قسمت نیم‌نگاه، فایل pdf جلد، مقدمه، فهرست و بخشی از درسنامه، تست و پاسخ تشریحی فصل ۴ درس ۴ را برای آشنایی با ساختار و نحوه تالیف کتاب قرار داده‌ایم.
 12. امیر اخروی
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹
  سلام. وقت بخیر. بخشی از مفاهیم اولیه و تست‌هایی که در درسنامه توضیح میدید در این کتاب خیلی سخت و برای من حداقل خیلی نامفهوم هستند. اگر کتاب سه‌بعدی را خریداری کنم ایا میتوانم مفاهیم این کتاب را بهتر درک کنم؟ یا باز هم مشکل من حل نمیشود و از پایه مشکل دارم؟
 13. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب حسابان ۱ سه‌بعدی را تهیه کنید. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند. 
 14. Mahyar
  ۰۲ آبان ۱۳۹۹
  سلام کتابهای شما فایل pdf ندارند؟
 15. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر، صرفا نسخه چاپی کتابها موجود است.
 16. حسین
  ۲۸ مهر ۱۳۹۹
  سلام. این کتاب که جدید چاپ شده با کتاب قبلی که تو همین سال 99 چاپ شده تفاوت داره؟
 17. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله این کتاب ویراست جدید این کتاب است که اخیرا چاپ شده است: در ویراست جدید علاوه بر ارتقای کیفیت درس‌نامه‌ها، برخی تست‌های ویراست قبلی را حذف و  تعدادی تست اضافه کرده‌ایم. همچنین تست‌های هر مبحث را به سه دسته تقسیم کرده‌ایم. دستۀ اول تست‌های ساده و مفهومی هستند که با حل آن‌ها مفاهیم آن مبحث مرور می‌شود. این تست‌ها کمتر در آزمون‌ها دیده می‌شوند ولی برای تسلط بر مفاهیم درس، حل آن‌ها ضروری است. دستۀ دوم تست‌هایی هستند که سطح دشواری آن‌ها متوسط است و در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری بیشتر مطرح می‌شوند. تعداد این تست‌ها بیشتر از تست‌های دستۀ اول است و حل آن‌ها را به همه توصیه می‌کنیم. دستۀ سوم تست‌هایی هستند که سطح دشواری آن‌ها بالاتر از تست‌های دستۀ دوم است. تعداد این تست‌ها زیاد نیست و حل آن‌ها به دانش‌آموزان سخت‌کوش توصیه می‌شود. این دسته از تست‌ها ممکن است در کنکورهای آزمایشی و سراسری مطرح شوند ولی فراوانی آن‌ها کم است. 
 18. 83
  ۲۷ مهر ۱۳۹۹
  تشکر بابت موجودی
 19. امیرحسین
  ۲۳ مهر ۱۳۹۹
  خیلی ممنون بابت کتاب. کتاب خیلی خوبی هست. سپاس
 20. 1
  ۲۲ مهر ۱۳۹۹
  سلام وقت خوش. متاسفم که نظرم بیربط به این صفحه هست. میخواستم بدونم انتشارات الگو و دست‌اندر کاران راضی هستن که PDF کامل کتابهاشون منتشر بشه؟ چون ظاهرا کسی اقدام به انتشار PDF کامل کتاب‌های کمک درسی کنکوری از انتشارات مختلف کرده. ضمناً اینکه گفته شده در صورت عدم رضایت مؤلف فایل‌ها رو حذف می‌کنند. در کل با توجه به اینکه قانون کپی رایت در کشور ما وجود نداره، راهی هست که انتشارات شما و بقیه انتشارات از این افراد شکایت کنند؟
 21. پاسخ نشر الگو

  سلام. این افراد بدون رضایت مولف کتاب و انتشارات الگو، فایل pdf کتاب‌های نشر الگو را منتشر می‌کنند. این جمله هم که "در صورت عدم رضایت مؤلف فایل‌ها رو حذف می‌کنند" هیچ معنا و مفهومی ندارد، در شرایطی که ابتدای کتاب‌های نشر الگو به صورت مشخص نوشته‌ایم:

  کلیۀ حقوق این اثر متعلق به انتشارات الگو است و هرگونه نسخه‌برداری و برداشت به هر صورت و شیوه به موجب بند ۵ از مادۀ ۲ قانون حمایت از ناشران قابل پیگرد است! 

 22. رها
  ۲۲ مهر ۱۳۹۹
  سلام. ممنونم که بالاخره موجود کردین. تو این مدت خیلی اعتراض کردیم چون کتاب واقعا خوبیه. ممنون.
 23. امیر محمد
  ۲۲ مهر ۱۳۹۹
  سلام و عرض خسته نباشید.  ما تا کتاب نیومده بود یه عالمه اعتراض کردیم که چرا نیومده و به شما فشار آوردیم. جا داره الان هم یه تشکر ویژه‌ای انجام بدیم به خاطر تمامی زحماتتون.
 24. پاسخ نشر الگو
  سلام. ممنون از صبوری شما الگویی‌های عزیز. برای شما آرزوی موفقیت داریم.
 25. سید محمد علی مهدوی نور
  ۲۱ مهر ۱۳۹۹
  سلام چرا اینجوری می‌کنید یه زمان درست بگید برا چاپ کتاب لطفا.
 26. پاسخ نشر الگو

  سلام

  کتاب حسابان ۱ تست تا آخروقت امروز منتشر می‌شود. 

 27. امیر
  ۲۰ مهر ۱۳۹۹
  سلام ببخشید قبلا در پیام ها گفتید تا ۱۹ مهر چاپ میشه ؛ اما امروز ۲۰ مهر ما هست و هنوز موجود نشده؛ لطفا تاریخ دقیق موجود شدن رو بگید اگه طول میکشه یک نشر دیگه ای تهیه کنیم خیلی جالیه حتی چاپ ۹۸ هم موحود نیست
 28. پاسخ نشر الگو

  سلام. کتاب حسابان ۱ تست تا آخروقت امروز منتشر می‌شود. 

 29. حسین
  ۲۰ مهر ۱۳۹۹
  سلام، سلام. واقعا ممنونم که نسبت به چاپ قبل فقط ۱۲هزار تومان اضافه کردین. تو این وضعیت گرونی به فکر بچه‌های این مملکتین. واقعا ممنونم. خدا هرچی بخواهید و به صلاحتون باشه، بهتون بده.
 30. امیرعلی
  ۱۹ مهر ۱۳۹۹
  سلام. یه سوال داشتم. می‌خواستم ببینم درسنامه این کتاب با درسنامه کتاب سه‌بعدی چه تفاوت‌هایی داره؟
 31. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند. 
 32. Mamad
  ۱۵ مهر ۱۳۹۹
  سلام خسته نباشید من چند وقته هرجا رو نگاه میکنم هر کتاب فروشی میرم حسابان نشرالگو چاپ ۹۹ را نداره. تو رو خدا زود چاپ کنید احتیاج داریم
 33. پاسخ نشر الگو
  سلام دوست عزیز، این کتاب تا اواسط هفته اینده چاپ میشود.
 34. سمانه عزیزی
  ۱۴ مهر ۱۳۹۹
  سلام میشه تاریخ دقیق چاپ جدید رو بگید اگه نمیخواد بیاد کتاب دیگه تهیه کنم!
 35. پاسخ نشر الگو
  سلام دوست عزیز اوایل هفته اینده کتاب منتشر میشود.
 36. تسنیم
  ۰۷ مهر ۱۳۹۹
  سلام. مشخص نیست دقیقا کی میاد؟ من خیلی وقته منتظرم، هیچ بانک کتابی، حتی چاپ سال قبل هم نداره، خیلی به این کتاب نیاز دارم، لطفا بگید دقیقا اواخر هفته اینده میاد؟
 37. پاسخ نشر الگو
  سلام. این کتاب تا ۱۹ مهر منتشر میشه.
 38. امیر محمد
  ۰۵ مهر ۱۳۹۹
  سلام و عرض ادب ببخشید این کتاب تا 10 روز دیگه میرسه یا هنوز مشخص نیست به طور دقیق؟
 39. پاسخ نشر الگو
  سلام. این کتاب اواخر هفته آینده منتشر میشه.
 40. طاها
  ۰۱ مهر ۱۳۹۹
  کتاب حسابان منتشر میشه؟ کی؟
 41. پاسخ نشر الگو
  سلام. اواسط مهر.
 42. مهسا سلمانی
  ۰۱ مهر ۱۳۹۹
  سلام. ببخشید میخوام بدونم سطح تستهای سه‌بعدی از تست بالاتره؟ و اینکه چرا انقدر دیر کتاباتون میاد ما عقب میوفتیم از حل کردن درسا!
 43. پاسخ نشر الگو
  سلام. توجه کنید که ساختار و هدف تولید دو کتاب هم با هم فرق دارد. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند. 
 44. آرمین جعفری
  ۳۱ شهريور ۱۳۹۹
  سلام. میکرو طبقه‌بندی گاج بهتر یا تست خیلی سبز؟
 45. پاسخ نشر الگو
  سلام. راستش نظر ما می‌خوایید بدونید، نشر الگو از همه بهتره!
 46. امیر مهدی رئوف
  ۳۰ شهريور ۱۳۹۹
  سلام خسته نباشید ایا کتاب 98 با 99 تغییری کرده؟ تعداد تستهای چاپ جدید چندتاست؟
 47. پاسخ نشر الگو
  سلام. ویراست جدید این کتاب اواسط مهرماه منتشر میشه. در ویراست جدید کتاب در جهت ارتقای کیفیت مطالب کتاب است. در ویرایش جدید برخی تست‌های ویراست قبلی را حذف کرده‌ایم و البته تعداد زیادی تست اضافه کرده‌ایم. همچنین تست‌های هر مبحث از درس را به سه دسته تقسیم کرده‌ایم. در دستۀ اول تست‌هایی ساده و مفهومی را آورده‌ایم که با حل آن‌ها مفاهیم آن مبحث مرور می‌شود. این تست‌ها کمتر در آزمون‌ها دیده می‌شوند ولی برای تسلط بر مفاهیم درس، حل آن‌ها ضروری است. در دستۀ دوم تست‌هایی را آورده‌ایم که سطح دشواری آن‌ها متوسط است و در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری بیشتر این نوع تست‌ها مطرح می‌شود. تعداد این تست‌ها بسیار بیشتر از تست‌های دستۀ اول است و حل آن‌ها را به تمام خوانندگان توصیه می‌کنیم. در دستۀ سوم تست‌هایی را آورده‌ایم که سطح دشواری آن‌ها بالاتر از تست‌های دستۀ دوم است. تعداد این تست‌ها زیاد نیست و حل آن‌ها به دانش‌آموزان مستعد و سخت‌کوش توصیه می‌شود. این دسته از تست‌ها ممکن است در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری مطرح شوند ولی فراوانی آن‌ها کم است.     
 48. امیرحسین اسفندیاری
  ۲۹ شهريور ۱۳۹۹
  سلام ببخشید این کتاب کی منتشر میشه ؟ (حسابان 1 تست ویراست دوم (پایۀ یازدهم))
 49. پاسخ نشر الگو
  سلام. اواسط مهر.
 50. ایمان
  ۲۷ شهريور ۱۳۹۹
  سلام. خسته نباشید. من الان کتاب سه‌بعدی رو دارم، می‌تونم از کتاب تست نیز برا مکمل استفاده کنم؟ یعنی سوالات و تستهای دو کتاب کاملاً متفاوت است و من با گرفتن کتاب تست با تست جدیدی روبه‌رو میشم یا بعضا مشابه هم پیدا میشه؟
 51. پاسخ نشر الگو
  سلام. کاملا متفاوت از هستند، توجه کنید که ساختار و هدف تولید دو کتاب هم با هم فرق دارد. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند. 
 52. Kave
  ۲۶ شهريور ۱۳۹۹
  سلام. ببخشید امکانش هست بعد از چاپ جدید فایل تغییرات کتاب نسبت به چاپ ۹۸ رو در سایت قرار بدید؟
 53. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر تغییرات کلی هستند.
 54. الیاسی
  ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
  سلام. ببخشید میشه بگید چاپ جدید این کتاب دقیقا کی منتشر میشود. چون من عجله دارم.
 55. پاسخ نشر الگو
  سلام. انشالله اواسط مهرماه.
 56. تسنیم
  ۱۹ شهريور ۱۳۹۹
  سلام ببخشید مشخصه چاپ 99 کی میاد؟
 57. پاسخ نشر الگو
  سلام. مهرماه.
 58. امیر محمد
  ۱۸ شهريور ۱۳۹۹
  سلام و عرض ادب و احترام میشه کتاب حسابان1 را زودتر از اوایل مهر به ما برسونید. ما نیازمند این کتاب هستیم. برای بچه‌های ریاضی حسابان مهمترین درسه. میشه خواهش کنم این کتاب را زودتر برسونید.
 59. پاسخ نشر الگو
  سلام. همه تلاشمون رو میکنیم. 
 60. کیمیا
  ۱۷ شهريور ۱۳۹۹
  سلام. چاپ 98 این کتاب با چاپ 99 که قراره منتشر بشه چه تفاوتی داره؟
 61. پاسخ نشر الگو
  سلام. در ویراست جدید کتاب در جهت ارتقای کیفیت مطالب کتاب است. در ویرایش جدید برخی تست‌های ویراست قبلی را حذف کرده‌ایم و البته تعداد زیادی تست اضافه کرده‌ایم. همچنین تست‌های هر مبحث از درس را به سه دسته تقسیم کرده‌ایم. در دستۀ اول تست‌هایی ساده و مفهومی را آورده‌ایم که با حل آن‌ها مفاهیم آن مبحث مرور می‌شود. این تست‌ها کمتر در آزمون‌ها دیده می‌شوند ولی برای تسلط بر مفاهیم درس، حل آن‌ها ضروری است. در دستۀ دوم تست‌هایی را آورده‌ایم که سطح دشواری آن‌ها متوسط است و در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری بیشتر این نوع تست‌ها مطرح می‌شود. تعداد این تست‌ها بسیار بیشتر از تست‌های دستۀ اول است و حل آن‌ها را به تمام خوانندگان توصیه می‌کنیم. در دستۀ سوم تست‌هایی را آورده‌ایم که سطح دشواری آن‌ها بالاتر از تست‌های دستۀ دوم است. تعداد این تست‌ها زیاد نیست و حل آن‌ها به دانش‌آموزان مستعد و سخت‌کوش توصیه می‌شود. این دسته از تست‌ها ممکن است در آزمون‌های آزمایشی و کنکور سراسری مطرح شوند ولی فراوانی آن‌ها کم است.     
 62. محمد
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
  سلام. ببخشید چاپ جدید کی منتشر میشه؟
 63. پاسخ نشر الگو
  سلام. احتمالا اوایل مهر.
 64. mm
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
  سلام. آیا قراره ویراست دوم این کتاب منتشر شود؟
 65. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله، مهرماه.
 66. محمد
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  سلام تستهای این کتاب با سه‌بعدی متفاوت هست؟
 67. پاسخ نشر الگو
  سلام. کاملا متفاوت از هستند، توجه کنید که ساختار و هدف تولید دو کتاب هم با هم فرق دارد. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند. 
 68. matin
  ۰۵ مرداد ۱۳۹۹
  سلام آیا ضمیمه کنکور 98 رو قرار میدید.
 69. پاسخ نشر الگو
  سلام. انتهای کتاب ضمیمه شده است.
 70. متین جمشیدی
  ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
  سلام ببخشید ضمیمه کنکور ۹۸ رو قرار نمیدید؟ چون ما چاپ پارسال داریم باتشکر
 71. پاسخ نشر الگو
  سلام. ضمیمه کنکور داخل خود کتاب قرار داره. در کانال تلگرام ریاضی درخواستتون رو مطرح کنید تا فایلش رو براتون بفرستم.
 72. م.شریف
  ۰۴ مرداد ۱۳۹۹
  سلام آیا چاپ ۹۶ این کتاب برای کنکور ۱۴۰۱ مناسب است؟
 73. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله، چون کتاب درسی بدون تغییر بوده است.
 74. امیرحسن رضائی بنیس
  ۲۹ تير ۱۳۹۹
  سلام خسته نباشید، من میخوام این کتاب رو تهیه کنم میخواستم تفاوت قیمت چاپ 98 و 99 رو بپرسم و اینکه آیا در چاپ 99 قراره سوالا سطح‌بندی بشه و کی منتشر میشه. ممنون.
 75. پاسخ نشر الگو
  سلام. زمان مشخصی برای چاپ ویراست جدید فعلا نمیتونیم اعلام کنیم.
 76. t h
  ۱۵ تير ۱۳۹۹
  من سال دهم استعداد خوبی توی ریاضی و حل تست‌های سخت داشتم ولی هیچ وقت نتونستم درصد بالایی بگیرم ولی سال یازدهم که گذشت با این کتاب به شکل عجیبی توی تست زدن بیشرفت کردم و درصد حسایانم از ابتدای سال که حدود چهل بود به حدود هشتاد رسید، با تراز هفت و پانصد رسید. فقط چون خیلی با کتاب حال کردم اومدم که پیشنهاد بدمش.
 77. پاسخ نشر الگو
  سلام. ممنون از اینکه نظر خود را درباره این کتاب با ما درمیان گذاشتید. برای شما آرزوی موفقیت داریم.
 78. محمد
  ۱۵ تير ۱۳۹۹
  هزینه ارسال برای اصفهان به چه صورت حساب میشه؟
 79. پاسخ نشر الگو
  سلام. ارسال برای کاربران ساکن در سایر نقاط ایران به دو صورت قابل انجام است:
   ارسال با پست سفارشی رایگان و مرسوله ظرف ۷ الی ۱۰ روز کاری به دست کاربر می‌رسد.
   ارسال با پست پیشتاز که هزینه آن برعهده کاربر بوده و مرسوله حداکثر ۷۲ ساعت بعد (در روز کاری) به دست کاربر می‌رسد.
 80. محدثه واعظ
  ۱۵ تير ۱۳۹۹
  سلام. کتاب‌های تست حسابان یازدهم و آمار و احتمال چاپ 98 برای کنکور1401 مناسبن؟!
 81. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله.
 82. Em-Key
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹
  سلام وقت بخیر من میخوام مهرماه کتابهای زیادی سفارش بدم ازتون تخفیف نمیدید؟!
 83. پاسخ نشر الگو
  سلام. خرید از فروشگاه اینترنتی نشر الگو با ۲۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان!
 84. عرفان باباخانی
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹
  سلام یک سوال کلی دارم. آیا امسال یعنی کتابهای سال ۹۹ تفاوت زیادی خواهند داشت؟
 85. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر تفاوت زیادی ندارند، چون کتابهای درسی تغییرات زیادی نداشته‌اند.
 86. مهدی جمال خواه
  ۲۸ خرداد ۱۳۹۹
  سطح این کتاب تا چه حد است آیا متوسطه یا بالا؟
 87. پاسخ نشر الگو
  سلام. تست‌های کتاب کاملا منطبق بر کتاب درسی و سوالات کنکور سراسری نظام جدید هستند.
 88. رضا اصغری
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
  سلام. تستهای این کناب برای کنکور ۱۴۰۰ سطح بندی میشه؟
 89. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله انشالله.
 90. محسن
  ۲۸ دى ۱۳۹۸
  سلام. فرق این کتاب با سه‌بعدیش چیه؟
 91. پاسخ نشر الگو
  سلام. تفاوت کتاب‌های سه‌بعدی و  کتاب‌های تست الگو در سطح آن‌ها نیست بلکه ساختار و هدف تالیف این دو نوع کتاب متفاوت است.
  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند. 
 92. Bi_ta
  ۰۲ آبان ۱۳۹۸
  سلام. میخواستم بدونم در صورت سفارش، کتاب تا کی به دستم میرسه؟
 93. پاسخ نشر الگو
  سلام. ارسال برای کاربران ساکن تهران (غیر از حومه) با پیک موتوری و رایگان انجام می‌گیرد و مرسوله حداکثر ظرف ۴۸ ساعت (در روز کاری) به دست کاربر می‌رسد.
  ارسال برای کاربران ساکن در سایر نقاط ایران به دو صورت قابل انجام است:
  ارسال با پست سفارشی رایگان و مرسوله ظرف ۷ الی ۱۰ روز کاری به دست کاربر می‌رسد.
  ارسال با پست پیشتاز که هزینه آن برعهده کاربر بوده و مرسوله حداکثر ۷۲ ساعت بعد (در روز کاری) به دست کاربر می‌رسد.
 94. Arash
  ۰۲ آبان ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید من کتاب حسابان نشرالگو یازدهم رو امروز تهیه کردم چند صفحش کمرنگن ولی قابل خوندنن ولی صفحۀ یک کتاب که فصل اول شروع میشه تست ۲ فکر میکنم بعضی از جواباش نیوفتاده مثلا دو تا مساوی هست که پشتشون چیزی نیست خواستم بدونم جواب رو یهویی داده یا بخواطر چاپش جواب نیوفتاده خیلی ممنون.
 95. پاسخ نشر الگو
  سلام. دوست عزیز این مساله را با همکاران ما از طریق کانال تلگرام نشر الگو در میان بگذارید، همکاران ما فورا عکس صفحۀ ۱رو براتون ارسال می‌کنند.
  olgoobooks@
 96. علی سالازی
  ۱۰ مهر ۱۳۹۸
  سلام. چاپ سال ۹۶ با ۹۸ خیلی فرق کرده؟
 97. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر فرقی ندارند.
 98. مهدی
  ۰۹ مهر ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید ببخشید من تو دبیرستان نمونه دولتی درس میخونم الان هم پایه یازدهم ریاضی هستم. کدوم کتاب برای من مناسب تر است؟ 3بعدی یا تست؟
 99. پاسخ نشر الگو
  با سلام. در صورتی که تسلط کافی به مطالب کتاب درسی دارید برای افزایش مهارت تست زنی، کتاب تست حسابان را تهیه کنید در غیر این صورت ابتدا کتاب سه بعدی را تهیه کنید. (این کتاب جنبه آموزشی دارد و برای درک عمیق مطالب کتاب درسی تالیف شده است.)
 100. حسین میرزایی
  ۰۴ مهر ۱۳۹۸
  سلام میخواستم بدونم هرفصل چندتا سوال داره؟
 101. پاسخ نشر الگو
  سلام. فصل اول شامل 428 تست،  فصل دوم شامل  371 تست، فصل سوم شامل  212 تست، فصل چهارم شامل  217 تست و  فصل پنجم شامل 308 تست با پاسخ کاملا تشریحی است.
 102. سحر
  ۲۷ مرداد ۱۳۹۸
  فرق کتاب تست و سه​بعدی چیه؟
 103. پاسخ نشر الگو
  سلام. تفاوت کتاب‌های سه‌بعدی و  کتاب‌های تست الگو در سطح آن‌ها نیست بلکه ساختار و هدف تالیف این دو نوع کتاب متفاوت است.
  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و پرسش چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.
 104. محمد
  ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  با سلام و عرض خسته نباشید ایا چاپ ۹۷ با چاپ ۹۸ کتاب حسابان۱ برای کنکور ۱۴۰۰ تفاوتی کرده؟ اگه کرده چی بوده؟ ممنون
 105. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر تغییری نداشته است. فقط سوالات کنکور ۹۸ به کتاب اضافه شده است.
 106. امانی
  ۰۹ مرداد ۱۳۹۸
  با سلام و عرض خسته نباشید آیا این کتاب برای کنکور 1400 مناسبه؟ ممنون
 107. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله.
 108. Hossein
  ۰۷ مرداد ۱۳۹۸
  سلام . چاپ ۹۷ کتاب هم موجوده تهیه کنیم؟
 109. پاسخ نشر الگو
  سلام. چاپ سال 97 با چاپ سال 98 تفاوتی ندارد.
 110. amirm
  ۰۱ مرداد ۱۳۹۸
  ببخشید من کنکوری 1400 هستم.این کتاب برای من مناسبه؟چاپ جدید با این کتاب تفاوت خواهد داشت؟
 111. پاسخ نشر الگو
  سلام دوست عزیز. بله، کاملاً مناسب است و کتاب صرفاً تجدید چاپ شده و تغییری نداشته.
 112. افشار فیض الله نژاد
  ۳۰ تير ۱۳۹۸
  سلام خسته نباشید تغییرات چاپ 98 نسبت به چاپ 97 چگونه بوده؟
 113. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب صرفاً تجدید چاپ شده و تغییری نداشته است.
 114. مهدیار
  ۰۴ تير ۱۳۹۸
  سلام. واقعا کتاب عالیه. ممنون از زحماتتون.
 115. امیرحسین
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
  سلام. می‌خواستم بدونم این کتاب برای کنکوری‌های ۹۹ هم مناسب هست؟
 116. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله کاملا.
 117. فاطمه سبتاوی
  ۲۱ خرداد ۱۳۹۸
  سلام. ببخشید کی تخفیف میذارید؟
 118. پاسخ نشر الگو

  سلام. تخفیف‌ها رو از کانال تلگرام نشر الگو دنبال کنید:

  olgoobooks@

 119. کیمیا
  ۳۱ فروردين ۱۳۹۸
  سلام. من کتاب سه‌بعدی را اشتباها به جای کتاب تست تهیه کردم . امکان تعویض وجود دارد؟
 120. پاسخ نشر الگو
  سلام. نه متاسفانه.
 121. احمدرضا
  ۰۹ آبان ۱۳۹۷
  سلام خسته نباشید این کتاب ازمون هم داره؟
 122. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر.
 123. علی معصومی
  ۲۲ مهر ۱۳۹۷
  سلام برای کنکور، سطح تست حسابان ۱ بهتره یا سه‌بعدی؟
 124. پاسخ نشر الگو
  سلام. تفاوت کتاب‌های سه‌بعدی و  کتاب‌های تست الگو در سطح آن‌ها نیست بلکه ساختار و هدف تالیف این دو نوع کتاب متفاوت است.
  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و پرسش چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

 125. سینا
  ۱۲ شهريور ۱۳۹۷
  سلام. ببخشید میخواستم بدونم تست‌های کنکور 97 رو داره بالاخره ؟؟؟ ممنون
 126. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر. با توجه به تغییر کتاب‌های درسی نظام جدید نسبت به کتاب‌های درسی نظام قدیم سوالات محدودی از کنکور 97 با مباحث حسابان یازدهم مرتبط هستند.
 127. ابلیا آسیا بان ها
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
  با سلام.  من قبلا جاپ 96 این کتاب رو خریده بودم می‌خواستم بدونم آیا برای کنکور 99 مناسب است؟
 128. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله.
 129. سینا
  ۲۱ مرداد ۱۳۹۷
  امیر ریاحی عزیز، اگر ارزش معنوی و ارزش محتوایی این کتاب رو در نظر بگیرید، قیمت مادی برایتان بی‌ارزش خواهد شد.
 130. امیر ریاحی
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷
  تو یک ماه ۹ هزار تومن گرون شد متاسفم.
 131. پاسخ نشر الگو

  سلام. دوست عزیز

  قیمت چاپ جدید کتاب‌ها با توجه به قیمت جدید کاغذ و سایر هزینه‌های تولید مشخص می‌شود که متاسفانه طی چند ماه اخیر با افزایش قابل توجهی برای قیمت کاغذ و سایر هزینه‌های تولید مواجه شدیم.
 132. Pm
  ۰۳ مرداد ۱۳۹۷
  خیلی خوبه دمتون گرم فقط تست‌ها رو بازم بیشتر کنید، ولی خیلی خوب بود. کتابتون عالیه
 133. M
  ۲۶ تير ۱۳۹۷
  سلام ببخشید این کتاب تست حسابان یازدهم هست؟ و الان موجود هستش؟ و برای داوطلبان کنکور ۹۸ هست؟
 134. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله موجود است و با توجه به اینکه کتاب درسی تغییرات نداشته است برای کلیۀ داوطلبان کنکور نظام جدید رشتۀ ریاضی مناسب است.
 135. alavi
  ۰۴ تير ۱۳۹۷
  سلام و تشکر بابت کتاب‌های خوبتان آیا کتاب‌های شیمی و فیزیک هم تغییری نکرده و می‌توان از همین کتاب‌ها برای کنکور 99 استفاده کرد؟
 136. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله می‌توانید استفاده کنید.
 137. alavi
  ۰۳ تير ۱۳۹۷
  کتاب مخصوص متقاضیان کنکور 99 کی میاد
 138. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب درسی جدید تغییری نکرده و همین کتاب برای متقاضیان کنکور 99 هم مناسب است.
 139. F
  ۲۳ خرداد ۱۳۹۷
  بخشید اگر ما اینترنتی سفارش دهیم پست ان رایگان است کتاب آمار و احتمال تست یازدهم ریاضی چه موقع منتشر میشود
 140. پاسخ نشر الگو
  بله. ارسال با پست سفارشی به صورت رایگان است. کتاب آمار و احتمال تست یازدهم ریاضی تیرماه منتشر خواهد شد. 
 141. یزدان
  ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
  سلام. دوتا سوال...دلیل اینکه فونت کتاباتون اینقدر بزرگه و حاشیه صفحه‌ها که ثلث صفحه رو تشکیل میده سفیده چیه؟ خیلی از کتاباتون میگن خیلی خوبه ولی زیاد دیدم کسانی رو که بخاطر همین دو دلیل نمیرن سمت کتب شما...چون واقعن خیلی فونتشون بزرگه و فضای داخل کتابا جوریه که آدم خوابش میگیره...در کل بنظرم صفحه آرایی تون نیاز به تلاش بیشتری برای بهبود این قضایا داره
 142. پاسخ نشر الگو

  سلام. حاشیۀ صفحات و فونت انتخاب شده برای متن کتاب به این منظور است که دانش آموز راحت‌تر مطالعه کند و اگر یادداشتی دارد از قسمت حاشیه استفاده کند. اما دلیل اصلی استفاده از این حاشیه‌ها و فاصلۀ بین متن‌ها، برخلاف نظر شما برای جلوگیری از قرار دادن حجم زیادی از متن در یک صفحه است که به مرور باعث ایجاد خستگی در حین مطالعه خواهد شد.


 143. Охранник
  ۰۴ خرداد ۱۳۹۷
  میشه بگید با خوندن کامل این کتاب می‌تونیم برای امتحانات مدرسه آماده شیم و به اون اکتفا کنیم کلا کتابهای تست این خاصیتو دارن؟
 144. پاسخ نشر الگو
  سلام. برای آمادگی در امتحانات کتاب‌های سه‌بعدی مناسبتر هستند. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند.

  درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید.

  در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و پرسش چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.

 145. artin
  ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
  سوالات سه بعدی سختترند یا تست؟ منظورم اینه کدوم بیشتر سوال سخت دارن ؟
 146. پاسخ نشر الگو

  تفاوت کتاب‌های سه‌بعدی و کتاب‌های تست الگو در سطح آن‌ها نیست بلکه ساختار و هدف تالیف این دو نوع کتاب متفاوت است.

  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. در مورد کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و پرسش چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.

  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و پرسش‌های چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند،جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند. در این کتاب‌ها با ارائه پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند

 147. A
  ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷
  سلام . ببخشید تست‌های کتاب سه‌بعدی و کتاب تست به هم فرق دارند؟
 148. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله کاملا.
 149. امیر
  ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
  با سلام و عرض خسته نباشید. خواستم بگم تو پروژه‌ها و اولویت‌هاتون، نشر کتاب‌های پایه را قرار بدین که هرچه زودتر (از انتشارات های دیگر)منتشر بشن. تو قسمت کتاب‌های در دست تالیف، فیزیک و شیمی رو گذاشتین اما برای ریاضیات و هندسه هم دست به کار شین. ممنوون
 150. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله حتما. تولید کتاب‌های ریاضی و هندسه هم در برنامه کار نشر قرار داره و برای سال آینده منتشر میشن.
 151. من
  ۰۵ آبان ۱۳۹۶
  سلام چرا تست امار توى پروژه هاى الگو نیست؟؟؟؟
 152. پاسخ نشر الگو
  سلام. دوست عزیز در کتاب سه بعدی آمار و احتمال یازدهم,  تست‌های خوب و به تعداد مناسبی وجود داره. اگر استقبال دانش‌اموزان عزیز زیاد باشه کتاب تست جدا هم منتشر خواهیم کرد.
  در هر حال ما در سال آینده برای دو درس آمار و احتمال ۱ و ۲ با هم کتاب تست جامعی منتشر می‌کنیم.
 153. سینا
  ۰۱ آبان ۱۳۹۶
  سلام . من سینا هستم . میخواستم بدونم که : نشرالگو برای آمار و احتمال یازدهم چه کتابی خواهد داشت ؟؟؟ سه بعدی یا تست و یا هر دو ؟؟؟؟؟؟ اگر قراره داشته باشین حداکثر تا کی منتشر خواهد شد ؟؟؟؟؟؟ با تشکر
 154. پاسخ نشر الگو
  سلام برای اطلاع از کتب در دست انتشار به بخش پروژه های الگو مراجعه کنید
 155. نگین
  ۲۳ مهر ۱۳۹۶
  سلام شما آمار یازدهم ندارید؟
 156. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله کتاب آمار و احتمال آبان ماه منتشر میشه.
 157. بنیامین
  ۱۵ مهر ۱۳۹۶
  سلام ببخشید زیست کی میاد و آیا دوباره دکتر هاشمی نوشتنش؟
 158. پاسخ نشر الگو
  همین ماه
 159. محمد مهدی منا
  ۱۴ مهر ۱۳۹۶
  سلام ببخشید برای دینی یازدهم چه کتابی را می خواهید منتشر کنید
 160. پاسخ نشر الگو
  برای اطلاع از کتب در دست انتشار به بخش پروژه های الگو مراجعه کنید
 161. سیامک اینانلو
  ۲۳ شهريور ۱۳۹۶
  سلام ببخشید کتاب فارسی یازدهم تست کی منتشر میشه
 162. پاسخ نشر الگو
  سلام. مهرماه
 163. T T
  ۱۸ شهريور ۱۳۹۶
  سلام هندسه 2 تست کی میاد؟
 164. پاسخ نشر الگو
  سلام. تا آخر شهریور منتشر میشه.
 165. بای محمد
  ۱۷ شهريور ۱۳۹۶
  سلام من معلم رسمی نیستم ولی خصوصی تدریس می کنم آیا برای من نیز تخفیف قائل میشوید یا نه
 166. پاسخ نشر الگو
  سلام. همکار گرامی لطفا با واحد دبیران تماس بگیرید.
 167. زهرا
  ۱۳ شهريور ۱۳۹۶
  سلام ببخشید کتاب سه بعدی حسابان ۱ کی منتشر میشه؟
 168. پاسخ نشر الگو
  سلام. اواخر شهریور ماه
 169. علیرضا
  ۱۱ شهريور ۱۳۹۶
  ببخشید پس چرا فیزیک یازدهم تست منتشر نمیشه؟؟؟؟
 170. پاسخ نشر الگو
  سلام. فردا منتشر میشه.
 171. sami
  ۱۰ شهريور ۱۳۹۶
  سلام من اگه بخوام کل کتابای یازدهم ریاضی رو سفارش بدم تخفیفی برام در نظر گرفته میشه؟
 172. پاسخ نشر الگو
  سلام به عنوان تخفیف، ارسال کتابها رو از طریق پست سفارشی برای دانش آموزان شهرستانی و از طریق پیک موتوری برای دانش آموزان تهرانی رایگان در نظر گرفته ایم.
 173. محمد
  ۰۳ شهريور ۱۳۹۶
  لطفااااااا کتاب فیزیکو تا قبل از دهم شهریور بدید
 174. پاسخ نشر الگو
  سلام. حتما 
 175. امیر
  ۰۳ شهريور ۱۳۹۶
  درود کو پس چرا فیزیک یازدهم منتشر نشد؟؟؟
 176. پاسخ نشر الگو
  سلام. تا آخر هفته میاااااااااااد.
 177. amir sharif
  ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
  سلام ببخشید اهدای کتاب به معلمان هم دارید؟؟
 178. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله همکار گرامی لطفا در قسمت همکاران آموزشی ثبت نام کنید.
 179. arta
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۶
  سلام کتاب فیزیک یازدهم اومد. http://chap.sch.ir/books/5356
 180. پاسخ نشر الگو

  سلام. ممنون از اطلاع رسانی شما

  کتاب فیزیک 11 الگو هم هفته آینده منتشر میشه!!!

 181. آرین مزیدی
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
  با سلام ببین این کتاب و حسابان تست سال سوم قدیم کدوم بهتر و کامل تر هست ؟؟؟
 182. پاسخ نشر الگو

  سلام.

  تفاوت کتاب‌های سه بعدی و تست الگو در سطح آن‌ها نیست بلکه ساختار و هدف تالیف این دو نوع کتاب متفاوت است.
  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند.

  در درسنامه های کتاب‌های سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعدادی تمرین تشریحی و تست با پاسخ‌های کاملا تشریحی برای مرور مطالب ارایه شده است.

  در کتابهای تست که شامل درسنامه و تست با پاسخ تشریحی و آزمون هستند جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده اند و با ارائه سوالات متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور آماده می‌کند.
 183. علی
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۶
  سلام ببخشید هر وقت کتاب پست شد باید بریم از اداره پست خودمون بگیریم یا که خود اداره پست میاره در خونمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
 184. پاسخ نشر الگو

  سلام.دوست عزیز

  کتاب براتون میارن در خونتون.

 185. arta
  ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
  سلام فیزیک یازدهم سه بعدی کی میاد؟
 186. پاسخ نشر الگو
  سلام. فایل نهایی کتاب درسی فیزیک یازدهم هنوز در سایت کتابهای درسی قرار نگرفته. وقتی فایل کتاب درسی رو بذارن حداکثر تا یک هفته بعد کتاب الگو منتشر میشه.
 187. May
  ۱۵ مرداد ۱۳۹۶
  سلام میشه کتاب های یازدهم رشته تجربی که در حال چاپ را نام ببرید.
 188. پاسخ نشر الگو

  سلام.

  ریاضی 2 سه بعدی تجربی

  فیزیک 2 تست تجربی

  فیزیک 2 سه بعدی تجربی

  زیست 2 سه بعدی

  شیمی 2 تست

  عربی 2 سه بعدی

  فارسی 2 تست
 189. M
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
  ببخشید،مال چه رشته ایه؟ ریاضی؟
 190. پاسخ نشر الگو
  رشته ریاضی دوره دوم متوسطه جدید
 191. sami
  ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
  سلام به نشر الگو دوتا سوال یکی اینکه چه کتابایی برای سال یازدهم برا تالیف در نظر گرفتین؟ و دو اینکه این کتابا حداکثر تا چه ماهی همشون میاد؟
 192. پاسخ نشر الگو

  سلام. همه کتابهای یازدهم انشالله تا پایان شهریور منتشر میشن.

  حسبان 2 سه بعدی

  آمارو احتمال سه بعدی

  هندسه 2 تست

  هندسه 2 سه بعدی

  فیزیک 2 تست ریاضی

  فیزیک 2 سه بعدی ریاضی

  شیمی 2 تست

  عربی 2 سه بعدی

  فارسی 2 تست