فیزیک دهم سه‌بعدی (ریاضی)

فیزیک دهم سه‌بعدی (ریاضی)

سه‌بعدی (آموزش کامل + تمرین + پرسش چهارگزینه‌ای)

تولید کننده : نشر الگو
سال چاپ : 1402
نوبت چاپ : ویراست دوم از چاپ ۱۳ و بعد از آن
شابک : 9786007950401
شماره صفحات کتاب : ۴۵۶
سایز کتاب : رحلی

 • ویژگی‌های کتاب
 • دیدگاه

توجه مهم: این کتاب برای داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۴مناسب است.

آموزش کامل کتاب فیزیک دهم با پوشش کامل مطالب کتاب درسی و نکات و جزئیاتی فراتر از آن 

آموزش با تکیه بر حل مسائل با چینش آموزشی قدم به قدم

۷۵۰ تمرین تشریحی با پاسخ های کاملاً تشریحی

۶۷۷ پرسش‌ چهارگزینه‌ای با پاسخ های کاملاً تشریحی

آزمون‌هایی برای مرور مطالب و سنجش توانایی و مهارت
 1. سارا
  ۱۵ مهر ۱۴۰۲
  سلام میخواستم بدونم کتاب سال ۱۴۰۲ با سال ۱۴۰۰ یکیه؟
 2. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله.
 3. I'm
  ۰۷ مهر ۱۴۰۲
  سلام پس دانش آموزانی که امسال دهم را میخوانند باید چه کار کنند؟ آنها ۱۴۰۵-۱۴۰۶ کنکور دارند.
 4. پاسخ نشر الگو
  سلام. این کتاب برای دانش‌آموزان پایه دهم کاملا مناسب است.
 5. امیرعباس
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱
  سلام ببخشید این کتاب بهتر است یا کتاب تست دهم فیزیک
 6. پاسخ نشر الگو
  سلام. هر کدام برای هدف مشخصی تولید شده‌اند. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درس‌نامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و با بیان مطالب، نکات، تست‌ها و مسائل متنوع در یادگیری عمقی مطالب به شما کمک می‌کنند. در ادامه تعداد مناسبی تمرین و تست با پاسخ تشریحی برای مرور مطالب ارائه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.
 7. پایروند
  ۰۶ خرداد ۱۴۰۱
  ۲ تا آزمون جامع آخر اصلا پاسخنامه ندارد، در پاسخنامه‌ای که به‌صورت رایگان هم کنار نیم‌نگاهی به کتاب هست وجود ندارد در پی‌دی‌اف اسکن اون بارکد هم نبود. خواهشا نگاه کنید بعد بگید نیست!
 8. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله، حق با شماست. پاسخ کامل آزمون‌ها جایگزین شد.
 9. یزدان
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰
  سلام خواستم بدانم این کتاب برای تست هم خوب است ؟چون کتابی نیاز دارم که هم اموزشی باشه هم تست داشته باشه ممنونم
 10. پاسخ نشر الگو

  سلام. برای افزایش مهارت تست زدن، کتاب فیزیک ۱۰ تست را خریداری کنید. تعداد و نوع تست‌های کتاب تست، بیشتر از کتاب سه‌بعدی است.

  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درس‌نامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و با بیان مطالب، نکات، تست‌ها و مسائل متنوع در یادگیری عمقی مطالب به شما کمک می‌کنند. در ادامه تعداد مناسبی تمرین و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای مرور مطالب ارائه شده است.

  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

 11. amir
  ۰۸ شهریور ۱۴۰۰
  ببخشید فرق بین کتابهای سه‌بعدی و عادی چیه؟
 12. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درس‌نامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و با بیان مطالب، نکات، تست‌ها و مسائل متنوع در یادگیری عمقی مطالب به شما کمک می‌کنند. در ادامه تعداد مناسبی تمرین و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای مرور مطالب ارائه شده است.
  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

 13. Ayda
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
  ببخشید این کتاب چاپ ۱۴۰۰اش کی میاد؟ چون توی سایت چاپ ۹۹ هست فقط
 14. پاسخ نشر الگو
  سلام. این کتاب در سال ۱۴۰۰ صرفا تجدید چاپ خواهد شد، بدون تغییر محتوا.
 15. کیوان معصومی
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
  آزمون جامع ته کتاب پاسخنامه ندارد.
 16. پاسخ نشر الگو
  سلام. فایل pdf پاسخ تشریحی آزمونها رو به صورت رایکان در همین صفحه (کنار نیم‌نگاهی به کتاب) قرار دادیم.
 17. زهراامیری
  ۰۵ اسفند ۱۳۹۹
  سلام وقت بخیر خواستم بپرسم این کتاب با کتاب که رنگش آبی چه فرقی داره من الان اون رو سفارش دادم اوکیه که رنگش آبیه توضیحاتم داره درسته؟این بهتر بود یا اون یکی؟
 18. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب‌های سه‌بعدی (به رنگ خاکستری) جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارائه شده است.
  کتاب‌های تست (به رنگ آبی) که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها با ارائۀ تست‌های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.
  به طور خلاصه اگر تسلط کافی ندارید، ابتدا باید کتاب سه‌بعدی را تهیه و مطالعه کنید، سپس برای افزایش مهارت تست زدن، کتاب تست را بخرید. 
 19. راضیه عسکری
  ۲۷ آذر ۱۳۹۹
  سلام. وقت بخیر. میخواستم بدونم پاسخنامه این کتاب جداست یا در خود کتابه؟ با سپاس.
 20. پاسخ نشر الگو
  سلام. در خود کتابه.
 21. محمد طاها یوسف آذر
  ۱۴ آبان ۱۳۹۹
  اگر سفارش بدهیم چقدر طول میکشه تا برسه.؟؟؟؟؟ واینکه سوالهای سطح بالایی در حد نمونه دولتی و تیزهوشان هم داره؟..
 22. پاسخ نشر الگو

  سلام. ارسال برای کاربران ساکن تهران (غیر از حومه) با پیک موتوری انجام می‌گیرد و مرسوله حداکثر ظرف ۴۸ ساعت (در روز کاری) به دست کاربر می‌رسد.  ارسال برای کاربران ساکن در سایر نقاط ایران به دو صورت قابل انجام است:  ارسال با پست سفارشی که مرسوله ظرف ۷ الی ۱۰ روز کاری به دست کاربر می‌رسد.  ارسال با پست پیشتاز که مرسوله حداکثر ۷۲ ساعت بعد (در روز کاری) به دست کاربر می‌رسد.

  کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند و به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و تست با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارائه شده است.

  کتاب‌های تست که شامل خلاصه درس و تست با پاسخ کاملا تشریحی و در برخی کتاب‌ها آزمون هستند، جهت تسلط بر مطالب و افزایش مهارت تست زدن تالیف شده‌اند. در این کتاب‌ها با ارائه تست​های متنوع و مفهومی شما را برای پاسخگویی به سوالات کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده می‌کند.

 23. ستار باسره
  ۰۱ آبان ۱۳۹۹
  سلام ببخشید این کتاب برای من که دهم هستم مناسب هست؟ برای آموزش و تست میخواستم برای هر سطحی مناسبه؟ مثلا برای ضعیفها هم مناسب هست درسنامه‌اش کامله؟
 24. پاسخ نشر الگو
  سلام. بله کاملا برای شما مناسب است. کتاب‌های سه‌بعدی جنبه آموزشی دارند و برای درک عمیق مطالب تالیف شده‌اند. درسنامه‌های کتاب‌های سه‌بعدی کامل و مفصل هستند. کتاب‌های ریاضی و فیزیک سه‌بعدی با بیان مطالب، نکات، تست‌های مختلف و مسایل متنوع در درسنامه‌ها به شما کمک می‌کنند که بر مبحث مورد نظر تسلط کافی را داشته باشید. در ادامه تعداد مناسبی تمرین تشریحی و پرسش چهارگزینه‌ای با پاسخ کاملا تشریحی برای تمرین و مرور مطالب ارایه شده است.
 25. Remisa Bagheri
  ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
  این کتاب چاپ سال ۹۹ هست؟
 26. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر چاپ سال ۹۸ است ولی چون کتاب درسی بدون تغییر بوده است برای کنکور ۱۴۰۱ تا ۱۴۰۴ کاملا مناسب است.
 27. ریحانه
  ۲۵ آبان ۱۳۹۸
  سلام دو تا سوال داشتم آیا این کتاب برای کنکور 1400 مناسب هست یا نه؟ و اینکه با خرید این کتاب پوستر هم میدید ؟
 28. پاسخ نشر الگو

  سلام. خیر برای کنکور ۱۴۰۰ مناسب نیست چون کتاب درسی در سال ۱۳۹۸ تغییرات زیادی داشته است. برای خرید فیزیک۱ دهم (سه‌بعدی) ریاضی (ویژۀ کنکور 99 و 1400) به لینک زیر مراجعه کنید:

  http://www.olgoobooks.ir/books/182-1/

  با خرید کتاب موج آزمون فیزیک پایه نظام جدید (تجربی و ریاضی) از فروشگاه اینترنتی نشر الگو، پوستر «فرمول‌های فیزیک پایه» هدیه بگیرید!

 29. آریا
  ۱۱ آبان ۱۳۹۸
  سلام ببخشید میتونم از چاپ 97 استفاده کنم؟
 30. پاسخ نشر الگو
  سلام. خیر چون کتاب درسی کلی تغییرات و حذفیات داشته.
 31. علیرضا
  ۲۹ مهر ۱۳۹۸
  کی موجود میشه؟
 32. پاسخ نشر الگو
  سلام. کتاب الان موجوده و میتونید کتاب رو با ۲۰ درصد تخفیف و ارسال رایگان از فروشگاه اینترنتی نشر الگو تهیه کنید.